O pizzerii

01vv


Rewelacyjna pizza, świetna atmosfera, atrakcyjne promocje

– Nowe Pietro zaprasza!

Quatro Stagioni, Bunga Bunga, Ciao – masz ochotę spróbować najsmaczniejszej pizzy w mieście z zawsze świeżymi dodatkami? Jeżeli tak, Piłsudskiego 10, Czechowice – Dziedzice to odpowiedni adres. Nowe Pietro z dumą zaprasza miłośników świetnego jedzenia, napojów i łowców powalających promocji. 


Warto poznać Nowe Pietro
Powrót do najlepszych tradycji lokalu z powiewem świeżości – tak w skrócie podsumować można zmiany, jakie zaszły w znanej wcześniej mieszkańcom Czechowic – Dziedzic pizzerii. Nowy właściciel odświeżył nie tylko menu – zarówno pod kątem pizzy, jak i oferowanych napojów. Klientów zachęca zmieniony wystrój lokalu, nowe, przyjazne zasady funkcjonowania oraz atrakcyjne promocje.

 
Włoska pizza, galicyjski grzaniec
Nowe Pietro to miejsce, w którym zamieszkała najsmaczniejsza pizza w mieście. Imponujący wybór najbardziej egzotycznych wydań włoskiego specjału dopełniony jest przez wzbogaconą o mocniejsze alkohole kartę trunków. Wśród tych ostatnich prawdziwą furorę robi Galicyjski Grzaniec – ulubiona propozycja klientów na długie, zimowe wieczory, spędzane miło w Nowym Pietro. 
Promocje i wygoda – klient na pierwszym miejscu

Media Target